Yerel Haber

EGE İLLERİ TANITIM FUARINA MİLAS DAMGASI.

37
sport

EGE İLLERİ TANITIM FUARINA MİLAS DAMGASI.

Ankara Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen Ege İlleri Tanıtım Fuarı sona erdi.

Ege illerinin kültürlerini Türkiye’ye tanıtmak,iller arasındaki birlik ve dayanışmayı sağlamak,bölgenin kültürel,turistik,sosyal ve ekonomik gelişmesine katkı sağlamak amacıyla Muğla’nın koordinatörlüğü ile 10-13 Kasım tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen Ege İlleri Tanıtım Fuarı sona erdi.
Muğla,Denizli,İzmir,Aydın,Kütahya,Afyon,Manisa,Uşak olmak üzere 8 ilin temsilcilerinin katıldığı ve yöresel ürün ve illerin tanıtımının yapıldığı fuara katılan Milas Belediyesi standına ilgi oldukça fazlaydı.Folklör güsterileri gibi çeşitli etkinlikler düzenleyen Milas Belediyesi yaptığı çekilişlerlede de ziyaretcilerin ilgi odağı oldu. Katılımın oldukça fazla oldu çekilişlerde çeşitli hediyeler dağıtıldı.Fuarın son günü yapılan Milas halısı çekilişini Ali Sezer isimli vatandaş kazandı.
Fuarda fark yaratan Milas standının yanı sıra Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ta, ilgi odağındaydı. Ege İlleri Tanıtım Fuarı’nda yer alan diğer stantları da gezen Başkan Tokat’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Fuarda emeği geçen herkese teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas’ı en iyi şekilde tantımanın çabasında olduklarını vurguladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.