Yerel Haber

RESİM VE KARİKATÜR KURSUNA YOĞUN İLGİ.

69
sport

RESİM VE KARİKATÜR KURSUNA YOĞUN İLGİ.

Milas Belediyesi tarafından verilen resim ve karikatür kursuna öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Kasım ayında başlayan kurslara şimdiye kadar 45 öğrenci müracaat etti.

Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü Kasım ayında resim ve karikatür branşında ücretsiz resim kursu başlattı. Yoğun ilgi gören kursta, çocuklar için resim, ve karikatür dallarında eğitim veriliyor. Mehmet Nergiz tarafından Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesinde verilen kurslarda kursiyerler yoğun bir eğitim alıyorlar. Kursiyerlerin, Ocak ayı sonuna kadar alacakları eğitim sırasında birçok eser yapması planlanıyor.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, vatandaşın talebine göre kursları düzenlediklerini söyledi. Öğrencilerin kursa yoğun ilgi gösterdiğini belirten Başkan Tokat şöyle konuştu; “Resim , karikatür,müzik ve İngilizce alanlarında çocuklarımız için kurslar başlattık. İsteyen herkesin katılım sağlayabilmesi için kurslarımızı ücretsiz yaptık. Hemen her yaştan kursiyerimiz var. Milas Belediyesi olarak sanatsal ve kültürel hizmetlere önem veriyoruz. Kurslarımızdan yararlanmak isteyenleri bekliyoruz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.