Bodrum Haber
Yerel 1

Uyuşturucu İhbar Hattı Devrede

0 116

Uyuşturucu İhbar Hattı Devrede

Muğla Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü, uyuşturucuyla mücadele kapsamında ‘0552 155 48 48’ numaralı Narko Mobil İhbar Hattı uygulamasını başlattı.

Muğla Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü, uyuşturucuyla mücadele kapsamında ‘0552 155 48 48’ numaralı Narko Mobil İhbar Hattı uygulamasını başlattı.Uyuşturucu İhbar Hattı Devrede
Uyuşturucuyla etkin bir şekilde mücadele etmek amacıyla başlatılan Narko Mobil Projesi kapsamında, ‘0552 155 48 48’ numaralı Whatsapp uyuşturucu ihbar hattı oluşturuldu. Muğla Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğünün uygulamaya koyduğu Narko Mobil İhbar Hattı, vatandaş ile kolluk kuvvetlerinin arasındaki mesafeyi kısaltarak narkotik suçlarla etkin mücadeleyi amaçlıyor.

Milas Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği, proje kapsamında basılan broşürleri ve bilgilendirme afişlerinin dağıtarak, vatandaşlara uygulamayı anlattı.

İlçe genelindeki okullara, hastanalere, kafelere, kahvehanelere ve muhtarlıklara, alışveriş merkezlerine afiş asan polis ekipleri, Milas halkını uyuşturucuyla mücadele için uygulamayı kullanmaya davet etti.

Mazoot
Yorumlar
Loading...