Bodrum Haber
Yerel 1

Şahin Dilek Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Şahin Dilek Son Yolculuğuna Uğurlandı.

0 391

Şahin Dilek Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Evinin önündeki ağaçları budama esnasında düşerek ağır yaralanıp hayatını kaybeden, evli 2 çocuk babası Şahin Dilek için İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından uğurlama töreni düzenlendi.

Dün akşam saatlerinde, Yeniköy Mahallesi Kelerlik Mescit Sokak’taki evinin önünde ki begonvil ağacını budama esnasında, dengesini kaybederek, sivri demirlerin üzerine düşüp yaşamını yitirmişti.

Bugün ise saat 16.00 ilk olarak İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tören düzenlendi.Törene katılanlar arasında Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, İlçe Garnizon Komutanı Albay İzzet Adagideli, İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Faruk Karaşahin, de bulunurken meslektaşları bir an için bile olsun tabutun başından ayrılmadı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törende merhum Şahin Dilek için saygı duruşu ve dualar eksik olmadı.

Emniyet müdürlüğü töreninin sonlanmasının ardından Merhum Şahin Dilek’in Türk bayraklı tabutu,Uzun araç konvoyu ile Bitez Adliye Camii’ne getirildi.İkindi namazına müteakip olmak üzere cenaze namazı kıldırıldı.Konvoy esnasında uzun bir motosiklet konvoyunun bulunuşu gözlerden kaçmadı.

Ailesi ve yakınları uzun süre gözyaşları döktü.Zaman zaman fenalaşan yakınlar için sağlık ekipleri cenaze boyunca tetikdeydi.

Cenaze namazının ardından Şahin Dilek’in Gümbet Karaburgaz Mezarlığına defnedildi.

Melih Özkurt

 

Yerel 1
Yorumlar
Loading...