Bodrum Haber
Yerel 2

BODRUM’DA UYUŞTURUCU  ”ESRARLI TEREYAĞI!”

Yüksel Ünver

0 54

BODRUM’DA UYUŞTURUCU  ”ESRARLI TEREYAĞI!”

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla mücadele ekipleri, Devlet Hastanesi çevressinde uyuşturucu satan bir torbacıyı yakaladı.

Gelen istihbarat bilgilerini değerlendiren Bodrum Narkotik Suçlarla Mücadele Amirliği, F.P. isimli bir torbacıyı takibe aldı. Yaklaşık bir hafta boyunca sürdürülen operasyon neticesinde şüphelinin, Türkkuyusu mahallesi lLalapaşa Sokak’ta park eden bir araçtaki şahsa uyuşturucu sattığı belirlendi. Suç üstü yakalanan F.P. ile uyuşturucu sattığı İ.T.’nin üzerinde 4 gram esrar ele geçirildi.

Yapılan tahkikat sonucunda, F.P.  isimli şahsın uyuşturucu, Gümbet’te yaşayan M.Ç.’nin evinden tedarik ettiği ortaya çıktı. Eve baskın yapan ekipler, burada 200  gram skunk maddesi ile uyuşturucu  yetiştirmekte kullanılan sisteme ait materyaller ele geçirdi. Aynı olayda A.C.T. isimli bir başka şahsın yine Gümbet’te bulunan evine de operasyon yapıldı. Bubrada da saksılar icinde 8 kök skunk bitkisi ile, 2323 gram skunk bitkisi, 4 gram skunk maddesi, 6 dilim halinde 630 gram esrarlı kek, 765 gram esrarlı tereyağ ile uyuşturucu üretmekte kullanılan sisteme ait materyaller bulundu. Uyuşturu madde ticareti suçundan adliyeye çıkarılan F.P. -M.Ç ve A.C.T. sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yerel 2
Yorumlar
Loading...