[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Metin”]

Bodrum 24 Saat Canlı İzlenebilecek

“Yayın önümüzdeki pazartesi veya salı günü hayata geçecek. İnsanlar iki farklı internet sitesinden Bodrum‘u izlemeye başlayacak. İlk etapta 4 kamera ile Bodrum’u sunacağız”Muğla’nın Bodrum ilçesi, 4 noktaya yerleştirilen kameralarla internet üzerinden 24 saat canlı izlenebilecek.

Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Genel Sekreteri Orhan Kavala, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bodrum’un internet üzerinden dünyanın her yerinden izlenebilmesi için yaklaşık 5 ay önce başlattıkları çalışmanın tamamlandığını söyledi.

Dünyanın her bölgesinden insanların Bodrum’u görmesini sağlamaya çalıştıklarını ifade eden Kavala, “Bu konuda BODER olarak tek başımıza çalışmak durumunda kaldık.Bodrum’un dünyaya canlı yayınlanması aşamasının sonuna geldik.” dedi.

Canlı yayının ileriki günlerde başlayacağına işaret eden Orhan Kavala, şöyle konuştu:

“Bu yayın önümüzdeki pazartesi veya salı günü hayata geçecek. İnsanlar iki farklı internet sitesinden Bodrum‘u izlemeye başlayacak. İlk etapta 4 kamera ile Bodrum’u sunacağız. Bu 4 kamera 24 saat yayın yapacak. Yayının kalitesine çok önem gösteriyoruz.”

Kavala, yayının “watchbodrum.com” ve “bodrumcanli.com” internet sitelerinden izlenebileceğini de bildirdi.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Loading...