BODRUM SAĞLIK VAKFI’NDA GÖZÜMÜZÜ KORUMALIYIZ ETKİNLİĞİ YAPILDI

1 Temmuz Cuma günü, saat 15.00’da Bodrum Sağlık Vakfı binasında Turgutreis Lions Kulübü ve Bodrum Sağlık Vakfı’nın beraber organize   etmiş  olduğu ‘’Gözümüzü Korumalıyız’’ etkinliği düzenlendi.

Lions Kulüplerinin 100. Yılı kapsamında yapılan ilk etkinlik olma özelliği de taşıyan organizas yonda Bodrum Sağlık Vakfı Begonvil Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğren cilere gözün önemi anlatılırken, güneş gözlüğü ve şapka hediye edildi.

Turgutreis Lions Kulübü 2016 –2017 Dönem Başkanı Metin (AKBULUT) Bey; bu yıl Lions Kulüplerin 100. Yılı olması nedeniyle, ilk etkinliği biz yapmak istedik. Bu sebeple de güzel bir dostluğumuzun olduğu Bodrum Sağlık Vakfı ile ortak hareket ederek çocuklarımıza gözün önemini anlatarak, onlara gözlerini korumaları için hediyeler vermek istedik dedi.

Bodrum Sağlık Vakfı Begonvil Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim görmekte olan öğren ciler, canlı müzik ve yiyecek ikramları ile eğlenirken, 19 Temmuz  2016 tarihine kadar eğitim ve öğretime ara verecek olan Begonvil Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, bu etkinlikle yaz tatiline giriş partisi de yapmış oldu.

 

Loading...