DENİZDE KORKUNÇ KAZA

Bodrum’da ailesi ile birlikte çıktığı günü birlik tekne turunda  denize düşen ‘Martı Sedat’ olarak tanınan Sedat Yılmazer hayatını kaybetti.

Koyu bir Bodrumspor ve Beşiktaş taraftarı olan Sedat Yılmazer, Bodrumspor’un iç saha ve deplasman olmak üzere neredeyse tüm maçlarını takip ediyordu. Tribünlerdeki bir çok gence abilik yapan Sedat Yılmazer’in erken vedası başta taraftarlar olmak üzere tüm Bodrum’u üzüntüye boğdu.

AYAĞI KAYMIŞ…

Sedat Yılmazer, sabah saatlerinde ailesi ile birlikte günü birlik tekne turuna çıktı. Yılmazer’in de içinde olduğu günlük tur teknesi öğlen saatlerinde Aspat önlerinde demirledi. Teknenin hareket ettiği sırada ayağı kaydığı öğrenilen Sedat Yılmazer denize düşerek akıntıyla birlikte teknenin altına sürüklendi. Pervanenin çarpması sonucu hayatını kaybeden Sedat Yılmazer’in hayatını kaybetmeden önce tekne üzerinden paylaştığı fotoğraf ise sevenlerini ayrı bir üzüntüye soktu.

Tekne mürettebatının ilk müdahalesini yaptığı Yılmazer, olay yerinde hayatını kaybetti. Haber vermesi üzerine bölgeye gelen TCSG 1 Nolu Sahil Güvenlik Botu ekibi Yılmazer’in cenazesini denizden çıkarttı. .

13528726_483478788516639_2121418460032057180_n

 

 

 

Milta Marinaya getirilen Yılmazer’in cansız bedeni cenaze aracı ile Bodrum Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. Cenaze, Cumhuriyet Savcının incelemesinin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi için Muğla Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

 

Loading...