Altın Kupalı Gülsen’in fanları…

Ünlü şarkıcı Gülşenin fanları , DMC den evet evet isimli single ı çıkan Bodrumlu genç şarkıcı Gülsen i  yorumlara boğdu

Latin Dansları Türkiye Şampiyonu olan ve Bodruma 3 kez Altın Kupa getiren Bodrumlu Kız Gülsen, ilk çalışması olmasına rağmen en iyi isimlerle çalışmayı başararak “Evet evet” i müzikseverlerle buluşturdu
Bestesi, son yılların hitlerine imza atan Alper Narman  ve Onur’a, aranjesi ise  Emrah Karaduman a ait olan “EVET EVET ”in klip yönetmenliğini ünlü isimlerin en çok tercih ettiği isim olan Murad Küçük yaptı. 34 kişilik bir ekiple, aralıksız 38 saat Bodrum sokaklarında film görüntülerini aratmayan sahnelerin 2 günde çekildiği klibin görüntü yönetmenliğini ise “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin yönetmeni olan Burak Kambir yaptı.
Müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan ve bu kadar iyi isimle aynı anda çalışmaya başlayan Bodrumlu Kız Gülsen internet sayfalarında yayınlanan klibi ile iyi ses getirdi.
Bodrumlu Kız Gülsen’i Gülşen ile karıştıran fanları genç şarkıcıyı yoruma boğdular.
Bodrumlu Kız Gülsen, Latin danslarında 3 kez Türkiye şampiyonluğu kazanmış. DMC den çıkardığı ilk singl çalışması “ EVET EVET “ i müzikseverler ile buluşturdu. Aslen Bodrumlu olan Gülsen “Bodrumlu Kız” olarak müzik dünyasına adım attı.
Zeki Özkeskin

Loading...