Suda Caz konserinin konuğu ”Emin Fındıkoğlu+12”

Denizbank ana sponsorluğunda düzenlenen 13. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, Suda Caz Konserlerinde caz duayeni Emin Fındıkoğlu’nu big band orkestrasıyla 5 Ağustos Cuma akşamı konuk edecek.

Festivalin Gümüşlük sahilinde yer alan Suda Caz sahnesine konuk olacak olan Emin Fındıkoğlu+12, cazseverlere unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Emin Fındıkoğlu + 12, “big band” konseri öncesinde Türkiye’de caz müziğine kattığı değerler nedeniyle emektar caz sanatçısı İlham Gencer’e “Yaşam boyu onur ödülü” verilecek.

Emin Fındıkoğlu’nun yeni projesi Emin Fındıkoğlu +12 konserinde sanatçı standart caz klasiklerinin yanı sıra yeni bestelerini de seslendirecek. Geçtiğimiz yıl kurulan ve 13 kişiden oluşan Big band, emektar cazcı Fındıkoğlu’nun yarım asrı geçen müzik deneyiminin bir ürünü olarak Gümüşlük’te izleyici ile buluşacak.

Festivalin sponsorları;
13. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivaline ana sponsor olarak destek veren Denizbank’ın yanı sıra Bridgestone, Kumda Gitar konserlerinin; Bosch ise Taşta Klasik konserlerinin ana sponsorluğunu üstleniyor. Norveç Büyükelçiliği etkinlik sponsoru olarak festivale destek veriyor. T.C. Başbakanlık Tanıtma Fonu, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Belediyesi ve BODTO, festivalin kurumsal sponsorları arasında yer alırken; THY, festivalin resmi ulaşım sponsorluğunu; Roots of Highlife ve Cactus Hotels ise konaklama sponsorluğunu; Piernet sosyal medya sponsorluğunu üstleniyor. Ayrıca Uludağ İçecek, Türkmen Çiçekçilik, Sibel Senna Landscape Design, Music Norway, Mas Matbaa, Mimoza, Limon Gümüşlük, Umurbey Wineyards, Permisan Perde, Julius Meinl Coffee ve Çıngıloğlu festivalin servis sponsorları arasında yer alıyor.

Loading...