Hilton Bodrum Türkbükünde Tavla turnuvası yapıldı.

Bodrum Hilton Türkbükü sponsorlugunda organize edilen tavla turnuvası, Dünya Tavla Federasyonu ve Muğla Tavla Direktörü olan, Delfi organizasyon sahibi Mehmet Dağoglu’nun ve eğlence müdürü Ferhat Uçar ve ekibinin eşliğinde gerçekleşti.

Tavla turnuvasına yoğun ilgi gösteren tatilciler, böyle bir organizasyondan mutlu olduklarını beliritti. Günü birlik yapılan tavla turnuvasına katılan tatilciler, böyle etkinliklerin olması tatilin daha güzel geçmesi sağlıyor ve yeni tatil dostlukları oluşturuyor diye ifade etti.
Hilton yetkilileri ile yapılan görüşmede, tavla turnuvasının ve bu tür etkinliklerin sık sık yapılacagı dile getirildi.
64 kişinin katıldığı turnuvada yarışmacılar arasında eğlence ve heyecan bir arada yaşandı. 6 saat süren turnuvanın sonunda birinciliği İstanbul’dan tatile gelen Selçuk Öztürk alırken, Ahmet Öztürk ikinci, Bakü’den tatile gelen Fauk Ailşov’da üçüncü oldu.
Hilton yetkililerinden plaketlerini alan kazananlar, Hilton yetkilierine ve Mehmet Dağoglu’na teşekkür edip, Böyle bir organizasyondan duydukları mutluluğu dile getirerek, seneye tekrar burada turnuvaya katılmak istediklerini belirtiler.

Loading...