Bodrum Haberleri
mzt

Çağdaş Holding “Aramıza hoşgeldin” partisi düzenledi.

Çağdaş Holding bünyesinde yer alan Swissotel Resort Bodrum Beach personeli yaza merhaba “Aramıza Hoşgeldiniz” partisinde Yuhi Bar’da buluştu…

0 318

Çağdaş Holding “Aramıza hoşgeldin” partisi düzenledi

Çağdaş Holding bünyesinde yer alan Swissotel Resort Bodrum Beach personeli yaza merhaba “Aramıza Hoşgeldiniz” partisinde Yuhi Bar’da buluştu…

Muhteşem deniz ve ada manzarasıyla Bodrum’un en güzel lokasyonunda bulunan Swissotel Resort Bodrum Beach Yuhi Bar’da yeni ekip arkadaşlarının aralarına katılma sevincine ortak olan otel çalışanları yaza merhaba partisi düzenlendi.

Otel Genel Müdürü Adnan Yücel tarafından  Swissotel Bodrum Resort’ta 3 yılı aşkın süredir  çalışan personele sürpriz hediyeler verildi.Etkinlik, Swissotel Yuhi Bar’da akşam saatlerinde başladı.  Otelin İnsan Kaynakları Sorumlusu Deniz Terzi’nin organize ettiği ve Yiyecek-İçecek Departmanının destek verdiği gecede hem müzik, hem de lezzetli ikramlar vardı. Swissotel Resort Bodrum’un deneyimli ve güler yüzlü personeli yoğun geçecek 2018 yaz sezonu öncesinde hem stres attı, hem müzik dinledi hem de bol bol sohbet etme imkanı buldu.

Otel Genel Müdürü Adnan Yücel’ “Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da dahil olmak üzere hep birlikte 2018 yaz sezonunu resmi olarak açıyoruz. Güzel bir sezon olmasını diliyoruz.” dedi. Yücel, daha sonra  Swissotel’in Türkiye’deki diğer otellerinde konaklama hediyesi anlamına gelen Voucher’larını tek tek hediye etti.
Yemeğin ardından Mayıs ve Haziran aylarında doğan Swissotel personeli için bir de doğum günü pastası kesildi. Yaklaşık 10 otel çalışanına minik bir de doğum günü hediyesi verildi.

mzt
Yorumlar
Loading...
%d blogcu bunu beğendi: