Bodrum Muğla Haberleri

Sianji Well Being Resort Elani Beach’te Barbeque Partisi…

Sianji Well Being Resort Elani Beach'te Barbeque Partisi...

Sianji Well Being Resort Elani Beach’te Barbeque Partisi…

Sianji Well Being Resort’un sahibi Recai Çakır’ın düzenlediği barbeque partisine ünlü isimlerin katılımı gözlerden kaçmadı.

Bodrum’a yerleşen ünlüler Selçuk Alagöz, Hurşit Yenigün ve kızı Dicle Yenigün, Ege, dizi oyuncuları Rıza Külegeç,  Levent Can ve arkadaşları Sianji Well Being Resort’a gelerek güzel bir gece yaşama imkanı buldular. DJ İlker’in Gastro müzikleri ile renk bulan gecede misafirler geç saatlere kadar Ege kıyılarının keyfinide sürdüler…Kadıkalesin’deki Sianji Well Being Resort’ta barbeque partisinde ünlüler geçidi vardı. Ünlü tiyatrocu Ali Poyrazoğlu,

Sianji Well Being Resort’un sahibi Recai Çakır ve partinin verildiği Elani Beach’in yöneticisi Ayça Eroğlu, tüm misafirlerini tek tek karşıladılar. İş adamı Recai Çakır bir ara ızgaranın başına geçip, dostları için kebap pişirdi. Bazı sanatçılar da kendisine yardımcı oldular. Bu tür gecelerin hafta  içi ve hafta sonunda devam eddeceğini söyleyen Sianji Well Being Resort’un sahibi Recai Çakır, “Tüm Bodrumluları güneşin batışını seyretmek için otelimize bekliyoruz. Gecelerde çeşitli sanatçılar sahne alırken, dj performansı ile devam edecek.” dedi.

 

Yorumlar
Loading...