Bodrum Muğla Haberleri
MZT

DTO BODRUM Eski BODTO Binasında Hizmet Verecek

DTO BODRUM Eski BODTO Binasında Hizmet Verecek

0 334

DTO BODRUM Eski BODTO Binasında Hizmet Verecek

Bodrum Ticaret Odası (BODTO) yeni binasında hizmet vermeye başlamasının ardından 24 Eylül 2017’de nezih bir açılışla yeni adresine taşınmıştı.

Eski hizmet binasını ise IMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum (DTO) Şubesine bıraktı. Görüşmelerini sürdüren Bodrum Ticaret Odası ve Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi arasında geçtiğimiz Cuma günü karara varıldı ve kira sözleşmesi imzalandı.

Görüşmede BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ile DTO Bodrum Şubesi Meclis Başkanı Ethem Özyurt, Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Dinç ve Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Güneri yer aldı.

BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “Aynı camiada yer aldığımız kardeş kuruluşumuza binamızı kiralamış bulunuyoruz. Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi’nin Yokuşbaşı’nda yer alan eski binamızda verimli çalışmalara imza atacağına inanıyoruz.” Diyerek Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesine başarılar diledi.

Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Dinçise,  BODTO binasında hizmet verecekleri için gururlu olduklarını belirterek şu ifadeleri kullandı: “Mevcut binamızda üyelerimize verimli hizmet veremiyoruz ayrıca otopark sorunumuz var. Bir an önce yeni binamıza geçebilmek için hazırlıklarımız devam ediyor. Yeni binamızın tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.”.

MZT
Yorumlar
Loading...