Bodrum Haber
Mazoot

THK Bodrum Yeni Yönetiminden Sürpriz Ziyaret 

THK Bodrum Yeni Yönetiminden Sürpriz Ziyaret 

0 208

THK Bodrum Yeni Yönetiminden Sürpriz Ziyaret

Türk Hava Kurumu Derneği Bodrum Şubesi’nin yeni yönetim kurulu üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.

Bodrum Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarete Türk Hava Kurumu Derneği Başkanı Atilla Serttaş ile Başkan Yardımcısı Zeyyat Aybey ve derneğin yönetim kurulu üyelerinden Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Kablı, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeğmez ile Hüseyin Kıvrak katıldı.

“Şubemize verilen desteklerden dolayı teşekkür ettik”

Ziyaret hakkında bilgiler veren Türk Hava Kurumu Derneği Bodrum Şube Başkanı Atilla Serttaş, “Yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile birlikte Bodrum Belediye Başkanımız Mehmet Kocadon’a bir ziyarette bulunduk. Şubemize geçmişten bugüne kadar vermiş olduğu desteklerden dolayı kendisine teşekkür ettik” dedi.

Yeni yönetim Kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dileyen Başkan Kocadon “Türk Hava Kurumu, Cumhuriyet tarihimizin en önemli kuruluşlarından birisidir. Belediye olarak imkanlarımız doğrultusunda derneğimizi desteklemeye devam edeceğiz. Derneğe gönül vermiş yeni yöneticilere de görevlerinde başarılar diliyor, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Royal
Yorumlar
Loading...