Bodrum Muğla Haberleri

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir’in Bayram Mesajı

Bodrum Yerel Haber

0 214

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir’in Bayram Mesajı

Yaz aylarının sonlarına doğru yaklaştığımız bu günlerde, güzel Muğlamızda binlerce yerli ve yabancı turisti ağırladık. Muğlalının misafirperverliğini turizm gibi önemli bir unsur vasıtasıyla tüm dünyaya tanıtma fırsatı bulduk.

Değerli Muğlalı hemşehrilerim;

Ülkemiz içeride terör örgütleriyle başarılı mücadelesini sürdürürken, bir yandan da ABD tarafından yaratılan suni gerilimlerle mücadele etti. Ekonomik darbe girişimine karşı her geçen gün daha iyi sonuçlar almaya başlıyoruz. İçimizdeki fırsatçılara, kötü söylentiler yaymaya çalışanlara kulak asmayınız. Ülkemiz sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, kendisine karşı yapılan saldırıları bir bir bertaraf etmektedir. İnancımız tamdır ki, bize yapılan her saldırıdan daha çok güçlenerek çıkacağız.

Milletvekili arkadaşım Yelda Erol Gökcan Hanımefendi, İl Başkanımız Kadem Mete, tüm ilçe başkanlarımızla birlikte mükemmel bir uyum içinde, Muğlamız için çalışmaya devam ediyoruz. Görevlerine yeni atanan sayın bakanlarımızı ziyaret ederek, Muğlamızın yatırımlarını daha da artırma gayreti içinde bulunduk, bulunmaya da devam edeceğiz.

Bayram tatiline girilmesiyle birlikte artan trafikte de lütfen dikkatli ve duyarlı olalım. Uykusuz araç kullanmayalım, hız yapmayalım ve hangi aracı kullanıyor ya da yolculuk yapıyor da olsak emniyet kemerlerimizi takmayı ihmal etmeyelim.

Bu bayramda kestiğimiz kurbanlarda ihtiyaç sahiplerini unutmayalım. Bu duygu ve düşüncelerle, mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, tüm Muğlalı hemşerilerime sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Yorumlar
Loading...