Bodrum Muğla Haberleri

Saat Tamiri Ciddi Bir İştir

Özel Haber

Saat Tamiri Ciddi Bir İştir

Lider saat adı ile 20 yıldır saat satışı ve tamiri yapan Ali Ahmet Pehlivan mesleği ile ilgili samimi açıklamalar yaparak saatçilik sektörü ile ilgili önemli bilgiler verdi.

Dededen toruna geçen bir mesleği 20 yıldır severek icra eden Lider saatçi işletmecisi Ali Ahmet Pehlivan saatçilik sektörü ile ilgili şunları söyledi. “Bizim saatçilik mesleği dedemizden bize miras kalarak bugün keyifle yaptığımız bir mesleğimiz olarak Bodrum’da hizmet vermeye devam ediyoruz. Gelişen teknolojiye rağmen saati aynı zamanda bir aksesuar olarak kullananların yanısıra günlük planlarını kolundaki saate göre yapanların sayısı azımsanmayacak kadar çok. Burada Lider saat olarak Casio ve Regal’in Bodrum bayisi olarak hizmet verirken yine saat tamirciliğinde tercih edilerek işimizi en iyi şekilde icra ediyoruz. Bizim müşterilerimiz Bodrum’unerli halkı ve tanınmış bazı işadamları olmakla birlikte zaman zaman avrupadan gelen tatilci müşterilerimize de hizmet veriyoruz” dedi.

Bodrum Deniz Müzesi’nin karşısında hizmet verdiklerini dile getiren  Lider saatçilik yetkilisi Pehlivan sözlerine şöyle devam etti. “Satt.ilik mesleği ince ayarlı işçilik isteyen bir meslek. Biz burada saat satışı yaparken müşterilere tamir desteği de veriyoruz. Bodrum’da saat satışı yapan bir çok yer pilini dahi değiştirmekten geri duruyor. Sektörde herkes bildiği işi yapması gerekirken esnaf arkadaşların sattığı saatlerin pilini değiştirmeye gelen müşterilerle çok sık karşılaşıyoruz. Bu müşterilerimiz  saati aldığı yerin   ilgili şikayetini çözemediğini söyleyerek bize başvuruyor. Saate bakıyoruz üzerinde yapılmak için oynanmış ancak daha da kötü hale getirilerek saatin sorunu giderilmemiş. Saat satıyorlar güzel ancak o saati tamir etmek için açmaya uğraşırken değeli saatlere zarar verilebiliyor.Bir işi bilen biri eline alırsa herkes için daha iyi sonuçlar çıkar ki bu her meslekte öyledir. Biz de sattığımız ürünlerin her zaman arkasında olduğumuz gibi müşteriye her zaman bakım desteği veriyoruz. Bodrum’da bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz diyerek sözlerini bitirdi

Yorumlar
Loading...