Bodrum Muğla Haberleri

Mustafa Saruhan”çalışan gazeteciler gününüz kutlu olsun”

Yüksel Ünver

0

Mustafa Saruhan”çalışan gazeteciler gününüz kutlu olsun”

İlkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde görevlerini başarıyla yürüterek halkın haber alma hakkını sağlayan , kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan,  gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden tüm gazetecilerimizin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum..

Unutmamalıyız ki, gazeteciler, kamu yararını göz önüne tutarak; dünyada, ülkemizde, bölgemizde ve şehrimizde meydana gelen olaylar hakkında halkımızı bilgilendirmektedir. Dünyada basın özgürlüğü sıralamasında 157. Sırada olan ülkemizde, inanıyorum ki, basın kuruluşları ve basın çalışanları, her şart ve koşulda, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, hızlı ve objektif habercilik anlayışı ile kamu vicdanının sesi olmaya devam edeceklerdir.

Bir fotoğraf karesi için saatlerce en doğru anı bekleyen; bir satır haberle birçok hayata umut olabileceği gerçeğini unutmadan çalışan değerli basın mensupları ve basın gönüllülerimizle “Daha Mutlu Daha Umutlu” bir yıl geçirmeyi temenni ediyorum.

SU.AR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.