Bodrum Haberleri
mzt

BODRUM KÜÇÜK MİLLET MECLİSİ TOPLANTISINDA  BAŞKAN ADAYLARI KONUŞTU

YÜKSEL ÜNVER

0 68
BODRUM KÜÇÜK MİLLET MECLİSİ TOPLANTISINDA  BAŞKAN ADAYLARI KONUŞTU
Belediye Başkan Adaylarının da bulunduğu toplantıya, siyasi parti yöneticileri, STK ve Meslek Odası temsilcileriyle 60 yurttaş katıldı.
 
İyi Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, HDP Muğla Büyükşehir Belediye Eş Başkan Adayı Mehmet Polat, Vatan Partisi Bodrum Belediye Başkan Adayı Şeref Bozkurt’un katıldığı toplantıda önce katılımcılar “nasıl bir belediye ve başkan istediklerine ilişkin görüşlerini ve beklentilerini açıkladılar. Daha sonra da başkan adayları görüşlerini ve projelerini anlattılar.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Tahir Ateş’in mazeret bildirerek katılamadığı toplantıya, aynı gün ataması yapılan CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan da İlçe yönetimiyle toplantıda olduğu için katılamadı. 

Daha çok alt yapı, çarpık yapılaşma, imar sorunlarının dile getirildiği toplantıda, çevreye, kadına, çocuklara ve engelli yurttaşlara karşı duyarlı, Bodrum’un doğal, tarihi ve kültürel değerlerini koruyan ve geliştiren, halkın içinde, şeffaf, rant ilişkileri olmayan bir belediye başkanı talebi öne çıktı.

gzt
Yorumlar
Loading...
%d blogcu bunu beğendi: