Bodrum Muğla Haberleri

MGC ÜYESİ GAZETECİLER BODRUM’DA 30. KURULUŞ YILLARINI KUTLADI

Muğla Gazeteciler Cemiyeti (MGC)’nin 30.yıl kuruluş yıl dönümünde MGC Bodrum Temsilciliği Trafo Kafede gazeteciler ile birlikte kahvaltıda kuruluş yıl dönümlerini kutladı.

MGC Başkanı Süleyman Akbulut’un, MGC Bodrum Temsilcisi Aytül Bardak, ve yönetim kurulu üyesi Abdulkadir Sevindik’in ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıya Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Ummuhan Yurt ve MGC üye gazeteciler katıldı. Burada MGC üyesi gazeteciler birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Sohbet eşliğinde gerçekleşen kahvaltıda sorunlar konuşularak, fikir alışverişi yapıldı.

Kahvaltıda  konuşma yapan MGC Başkanı Akbulut ; Ne güzel ki Bodrum’da bir araya geldik. Böyle buluşmaları fazlası ile önemsiyorum. 2015 yılından itibaren, o dönem Bodrum basın ve yayın halkla ilişkiler müdürlüğünden bu yana kendisini tanıma şansı bulduğum Bodrum Belediye Başkan yardımcımız Ummuhan hanımda aramızda yeni görevinde Başkan yardımcımız Ummuhan Hanıma, yine üyelerimiz Selda Öztürk’e ve Selçuk Şimşek ‘e Bodrum Belediyesi’nde ki yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Bizde üstümüze düşen görevlerimiz ne ise, her zaman burada yanınızda olacağız” dedi.

Öte yandan Akbulut; İl dışında olduğu için etkinliğe katılamayan ancak telefonla arayarak , en kısa sürede bir arada olmayı dileyen Bodrum Belediye Başkanı Sayın Ahmet Aras’a da ayrıca teşekkür etti.

Yorumlar
Loading...
%d blogcu bunu beğendi: