Bodrum Muğla Haberleri

Fethiye’de Sulama Birlikleri Eğitim Semineri Yapıldı

Fethiye’de Sulama Birlikleri Eğitim Semineri  Yapıldı

Sulama Birlikleri Eğitim Semineri Fethiye'de YapıldıDSİ Aydın 21. Bölge Müdürlüğünce düzenlenen Sulama Birlikleri Eğitim Semineri Aydın Bölge Müdürlüğü Fethiye Ar-Ge eğitim tesislerinde yapıldı. Bölge Müdürlüğü faaliyet alanındaki sulama birlikleri başkanlarının ve personelin katıldığı eğitimi semineri üç gün sürdü.

DSİ Aydın 21. Bölge Müdürlüğünce bu yıl ikincisi düzenlenen Sulama Birlikleri Eğitim Semineri, Bölge Müdür Yardımcısı Adnan Eken, İşletme ve Bakım Şube Müdürü Cengiz Köse, 213. Şube Müdürü Mehmet İskender, bölge işletme personeli, sulama birlik başkanları, birlik müdürleri ve saymanlarının katılımı ile gerçekleşti.
Bölge Müdür Yardımcısı Adnan Eken, 23 yıllık bir geçmişe sahip olan sulama birliklerinin bir hayli yol kat ettiğini ifade ederek, bazı konulardaki eksikliklerin bu seminerlerle kapatmaya çalıştıklarını ifade etti. Bu yıl ikincisini düzenlenen seminerin çok büyük katkılar ve fayda sağladığına işaret eden Eken, seminerin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, sulama birliği çalışanlarına başarılar diledi.

Yorumlar
Loading...