İL BAŞKANI METE SEYDİKEMER HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ

Çağlayan ÖNCEL

0 84

İL BAŞKANI METE SEYDİKEMER HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ve il yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Seydikemer İlçe Yönetimi haftalık olağan toplantısına katılarak, Seydikemer halkına 31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerde verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti .

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, 31 Mart yerel seçimlerinde destek verdikleri için Seydikemer halkına teşekkür etti. Kurban Bayramında bayramlaşma için milletvekilleri ilçelere farklı farklı illere gidecekleri için, şimdiden Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde partililer ile bayramlaşmaya geldiğini dile getiren il başkanı Mete, Seydikemer’in ilçe statüsüne geçtiği günden bu yana AK Partiyi açık ara farkla birinci parti olduğunu vurguladı.

Seydikemer ilçesine geçmiş dönemde olduğu gibi bu dönemde de hizmetlerin yağmur gibi geleceğini söyleyen Mete, “Her ne kadar Muğla genelinde birincilik 31 Martta Kavaklıdere’ye geçse de Seydikemer’li vatandaşlarımız, her seçimde kat kat oy oranlarını yükselterek, AK Partiyi yerelde ve genelde iktidara taşımaya devam ediyorlar. Biz ne yapsak Seydikemer’li vatandaşlarımızın hakkını ödeyemeyiz. Kurban Bayramında milletvekillerimiz ile Muğla’mızı üç bölgeye ayırdık ve her birimiz bayramlaşma için o bölgelere gidecek. Geçen sene bayramda Seydikemer ve Fethiye’de halkımızla bayramlaşmıştık. Bu bayramda da Bodrum ve Milas bölgesine ben gideceğim. Buraya Milletvekilimiz Mehmet Yavuz Demir gelecek. Bu anlamda da bayram öncesi partililerimiz ve vatandaşlarımız ile bayramlaşmak içinde bu ziyareti gerçekleştirdim. Şimdiden tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete’nin Seydikemer İlçe Teşkilatı ziyaretine eşlik eden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ise yaptığı kısa konuşmada Seydikemer İlçesinin sorunlarını ivedilikle gidermekte olduklarını söyledi.

Seydikemer Devlet Hastanesinin ihale sürecinin sona erdiğini ve yapımına da çok kısa sürede başlanacağını belirten başkan Otgöz, çalışmalarımız sürüyor. Tüm çalışmalarımız Seydikemer halkımız için” dedi.

Başkan Yakup Otgöz’ün konuşmasının ardından AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ise AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ve beraberindeki il yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Yorumlar
Loading...