Bodrum Muğla Haberleri

BODRUM’DA VİZE’YE PROFESYONEL ÇÖZÜM

0

BODRUM’DA VİZE’YE PROFESYONEL ÇÖZÜM ”BODRUM VİZE DANIŞMALIK”

Yüksel Ünver/Bodrum Yerel Haber

Bodrum’da ilk ve tek Vize Danışma Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan”Bodrum Vize Danışmanlık Nufüs Müdürlüğünün yanında Şerif Konday İş Hanında vize sorunlarını çözüyor. 

Vize Danışmanlığı yurtdışına çıkmayı amaçlayan kişilere, vize işlemlerinde özel olarak yardımcı olmayı amaçlayan  bir hizmet servisi olarak çalışıyor.

Vize Hizmet Servisi nasil çalışıyor?

Vize Hizmet Servisine başvuran kişilere iki şekilde yardımcı olunuyor,

  • Şahsi  vize başvurusu ve takibi 
     
  • Vize işlemlerinde her türlü danışmanlık hizmeti

Vize Başvurusu ve takibi işlemleri nasıl yapılır?

Vize başvurusunu yapmadan önce;başvuru için gerekli olan belgerleri öncelikle

ne göndermeniz gerekiyor.

Belgeleriniz nin deneyimli kadrosu tarafından başvuru türünüze uygun olarak değerlendiriliyor. Eksik yada hatalı bir belge varsa bu konuda  bilgilendiriliyorsunuz.

Her hangi bir sorun yoksa sizin adınıza vize başvurunuz yapılıyor. Başvuru neticesinde takibi sürdürülerek en kısa süre içinde netice alınıyor.Kosolosluk’ta işlemleriniz tamamlandıktan sonra pasaportunuz sizlere gönderiliyor ya da Vize Danışma Merkezi‘ne gidip pasaportunuzu teslim alıyorsunuz.

ÖNEMLİ :

Vize Danışmanı  bu konuda dikkat edilmesi gereken  en önemli konunun ”İlk defa Schengen  vizesi başvurusunda bulunacak kişilerin konsolosluğa veya Vize Başvuru Merkezine şahsen başvurmak zorundadırlar.İfadesini kullandı.

Bodrumvize .com bu noktada İlk defa Schengen (şengen) vizesi alacak kişilere danışmanlık hizmeti vermektedir.Diyen Filiz kıral Özgan ”Schengen  ülkeleri: Almanya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İslanda, İspanya, İsveç, İtalya, Lüksemburg, Norveç, Portekiz, Yunanistan) olduğunu belirtti.

Danışmanlık konusunda sözlerine devam eden Filiz kıral Özgan İlk defa Şengen vizesi alacak kişiler konsolosluklara veya Vize Başvuru Merkezlerine şahsen başvurmak zorundadırlar. Bodrumvize.com olarak bu başvurularınızın kabul olması önem arzettiği sebebiyle sizlere bu konuda her türlü danışmanlık hizmetini sunmaktayız.Vize Başvuru Merkezine veya Konsolosluğa vize başvurusunda bulunmadan önce belge ve evraklarınızı kontrol eder eksik yada hatalı bir durum söz konusuysa sizi bilgilendir ve yönlendiririz.Sizler için ve konsolosluk için en uygun tarih ve saate ilgili konsolosluklardan veya Vize Başvuru Merkezlerinden randevu işlemlerini sizin adınıza alırız. Ayrıca konsoloslukta karşılaşabileceğiniz her hangi soru veya sorun için sizleri bilgilendiririz.Dedi

SU.AR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.