Bodrum Muğla Haberleri

TOSUN TURGUTREİS’TE DE BİNLER TARAFINDAN KARŞILANDI

Bodrum Yerel Haber

TOSUN TURGUTREİS’TE DE BİNLER TARAFINDAN KARŞILANDI

İYİ parti Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun seçimler öncesi son mitinginde vatandaşların büyük coşkusuyla karşılandı. Mitinge katılan binler Tosun’a destek sözlerini yeniledi.

Mehmet Tosun, Turgutreis Atatürk Meydanına geldiği andan itibaren vatandaşların sevgi ve destek sözleriyle karşılanırken, Tosun’a destek veren vatandaşlar, konuşması boyunca da sık sık alkışlar ve destek sözleriyle Mehmet Tosun’a tam destek sözü verdi.

Seçim çalışmalarına aylar öncesinden başlayarak Bodrum’un her noktasını karış karış gezen Mehmet Tosun ve ekibi, Bodrum’un kaybedecek bir beş yılı daha olmadığını belirterek gittikleri her yerde olduğu gibi Turgutreis mitinginde de Bodrum’u iyi hizmetlerle tanıştırmak için gece gündüz çalışacaklarının sözünü verdi.

Turgutreis mitinginde ilk olarak İYİ Parti Bodrum ilçe kurucu başkanı ve İYİ Parti Bodrum Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet Onur Şahbaz gerçekleştirdi. Şahbaz, meydanı dolduran vatandaşlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Bodrum’un hizmete susadığını ve bu hizmeti de Mehmet Tosun ve ekibinin getireceğini belirterek, “Mehmet Tosun ve ekibinin seçimden seçime gelip siyaset yapmayacak, Mehmet Tosun ve ekibi her zaman sizinle olacak” dedi.

Bodrum’un sorunlarının Mehmet Tosun ve ekibiyle son bulacağını belirten Şahbaz, bilgi, birikim ve tecrübeyle Bodrum’a en iyi hizmeti kendilerinin yapacağını belirterek, “Mehmet Tosun ve ekibi Bodrum’un iyi olması için çalışacak” dedi.

Şahbaz’ın konuşmasının ardından Saygı Duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu. Daha sonra İzmir Marşı eşliğinde sahneye çıkan İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, “Amiral Turgutreisimizin memleketi Turgutreisi’mizde son mitingimizde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim” dedi.

Amiral Turgutreis’in memleketinde böyle kalabalık bir şekilde karşılanmanın büyük bir gurur olduğunu belirten Mehmet Tosun, seçim çalışmaları boyunca sokak sokak, mahalle mahalle, ev ev gezerek vatandaşları dinlediklerini söyledi. Tosun, ülke siyasetinden uzak kimseye sataşmadan bir siyaset yürüttüklerini dile getirerek, “Yarın inşallah zafer Turgutreis’in olacak, zafer Bodrum’un olacak” dedi.

Mehmet Tosun ve ekibinin Bodrum sevdası ile yola çıktığını belirten Mehmet Tosun, “Bizim yolumuz Atatürk’ün yolu, Cumhuriyet’in yolu” dedi. Mehmet Tosun dil,din, ırk kimseyi ayrımadan herkesi iyi belediyecilik hizmetleri ile tanıştıracaklarını belirterek tek hedeflerinin iyi bir Bodrum olduğunu söyledi.

Tosun; “Mehmet Tosun ve Ekibi Mazeret Üretmeyecek…”

Bodrum’un beş yıldan bu yana büyükşehir yasasıyla yönetildiğini ve bu nedenle bazı problemlerin yaşandığını belirten Mehmet Tosun, Turgutreis’te başta arıtma tesisleri olmak üzere, altyapı, dere ıslahı, yollar ile kaldırım ve ışıklandırma sorunlarının farkında olduklarını, bunların çözümü içinde mazeret üretmeden, büyükşehir belediye başkanlığına kim seçilirse seçilsin, Bodrum’a iyi hizmetler getirebilmek için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Göreve geldikleri gün işe belediyeyi kurumsallaştırmak için çalışmalarla başlayacaklarını belirten Mehmet Tosun, Bodrum’un kaybedecek vaktinin olmadığını, 1 Nisan itibariyle hızlı bir şekilde göreve başlamak için, kurumsal bir Bodrum Belediyesi için çalıştıklarını belirterek, “Mehmet Tosun ve Ekibi Mazeret Üretmeyecek” dedi.

Yorumlar
Loading...