Ş.Bayramı

Milletvekili M. Yavuz Demir oyunu kullandı

Yüksel Ünver

0 54

Milletvekili M. Yavuz Demir oyunu kullandı

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri için oyunu kullandı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, bugün ülke genelinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler seçimleri için oyunu kullandı.

Demir, 10 yıl belediye başkanlığı yaptığı Milas’ın Güllük Mahallesi’ndeki ortaokulda 1182 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Sandık görevlileriyle tek tek selamlaşan Demir, oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, ülke genelinde olduğu gibi Muğla’da da seçimlere katılımın yüksek olduğunun gözlendiğini ifade ederek; “Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla milletimiz kendisini 5 yıl boyunca yönetecek yerel idarecilerimizi ve demokrasimizin ilk basamak kurumu olan muhtarlıklarımızı göreve getirecek. Devletimizin ilgili kurumları sandığa erişimi kolaylaştırmak için gereken çalışmaları titizlikle yürütüyorlar. Güvenlik güçlerimiz de herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için görev başındalar. Fedakarlıkla görevlerini yapan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Yerel seçimlerde ideolojik düşüncenin bir kenara bırakılarak Muğla’ya gerçekten hizmet getirecek isimlere oy verilmesi gerektiğini vurgulayan Demir, “Yerel seçimlerimiz Muğlamıza, ülkemize hayırlı olsun. İradelerini yansıtmak için gencinden yaşlısına sandığa koşan tüm hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Kazanan Muğla olsun” dedi.

Demir ve beraberindekiler daha sonra AK Parti Milas İlçe Teşkilatı’nda seçim sonuçlarının AK Parti Genel Merkezi’ne anlık ulaştırılmasını sağlayan “Sonuç Alma Sistemi”nde görev yapan gençlik kolları üyelerini ziyaret etti.

Yorumlar
Loading...