AHMET ARAS BODRUM BELEDİYE MEYDANINDAN ZAFERİNİ İLAN ETTİ

0 61

AHMET ARAS BODRUM BELEDİYE MEYDANINDAN ZAFERİNİ İLAN ETTi.CanlıVideo : https://youtu.be/EpCa0lTwGRg

Seçim sonuçları resmi olmayan açıklamalara göre Bodrum’da CHP Adayı Ahmet Aras’ın kazandığını gösterdi.Sonucu duyan CHP’liler Bodrum belediye meydanında meşalelerle kutlamalara başladı.

Bando eşliğinde belediye meydanına gelen Aras Bodrumlulara seslendi.”Partim,örgütüm, bütün üyelerimiz 25 günde yumruk gibi olduk ve bu seçimi insanüstü bir gayretle çalışarak kazandık.Kesin sonuçlar açıklanmasada şu anda ciddi bir farkla öndeyiz.O yüzden sizden istirham ediyorum,lütfen sükünetle karşılayalım ve taşkınlık yapmayalım kimseyi kırmayalım.Şeklinde konuştu.

 

Bu Günden İtibaren Rozetimi Çıkarıyorum,ben şu andan itibaren Bodrum’un Belediye Başkanıyım.

Bodrum’un başkanı Ahmet Aras sloganlarıyla alkışlanan Aras,sözlerine ”Bu gün biz çok sevindik ama yarın bizim çok işimiz var.Çalışmaya başlayacağız diyerek devam etti.15 ,20 gün sonra Bodrum’a turistler gelmeye başlayacak.O yüzden misafirlerimize evimizi Bodrum’u hazırlamak zorundayız.Lütfen yarın ve bir süre belediyemize tebrik etmek için gelmeyin.Ben size geleceğim sizlerin arasına,hep beraber olacağız inşallah.

Ayrıca bize çiçek te göndermeyin.Onun yerine çiçeğe ödeyeceğiniz parayı,Bodrum Engelli Sağlık Vakfı hesabına yatırın.Çiçek göndermeyin bağış yapın dedi.

şimdi kesin sonuçları bekliyoruz,bu yüzden şimdi ilçe binamızda olacağız.Artık Bodrum için,bu kadim topraklar için,bu coğrafya için,bu insanlar için, bu güzel yer için bir şeyler yapmak istiyorum ,daha sonra tekrar birlikte olacağız” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar
Loading...