Bodrum Muğla Haberleri
mzt

Hakkımızda

Hakkımızda

Bodrum Medya Ajans Bodrum’da  reklam, tanıtım,yazılı/görsel ve sosyal medya,kurumsal çalışma tecrübelerinden paydaşlarını en doğru şekilde faydalandırmak amacı ile hizmet verir.

Müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını iyi analiz ederek; reklam ve tanıtımlarını,belirli bir planlama ve zamanlamayla,doğru mecrada,doğru miktarda ve amaca en uygun şekilde hedeflenen kitleye ulaştırmak amacıyla çıktığımız yolda ‘’doğru haber,reklam ve tanıtım alanları’’nın firmamız bünyesindeki ürün sayısını ‘’sekiz’’e çıkarmayı planladık.2017 yılında’da Hedefimiz planladığımız hedefleri gerçekleştirmek ve Bodrum Yarımadası’nda bu konuda bir ilke imza atmaktır.

Gazete Marin,

Bodrum Gazetesi

Bodrum İlan Gazetesi,

Bodrum Sektör Kataloğu,

Bodrum Sektörel Emlak Gazetesi,

Bodrum VOICE dergisi,

Neo Bıke dergisi

Bodrum Yerel Haber /  Style Bodrum   Portalı .

‘’Bodrum Yerel Haber Portalı’’ Yerel röportajlar,bilgilendirici köşe yazıları ve haberler ile zengin bir içeriğe sahip olarak,okurlardan gelecek talepler doğrultusunda da kendini sürekli yenileyerek ortak platform misyonunu en iyi şekilde yapacaktır.

Sizlerin önerileri ile kendi kimliğini pekiştirerek sektördeki görevini başarıyla yerine getireceğine ’Biz  Bodrum Medya Ajans çalışanları’’ olarak inancımız tamdır.

MZT