FİLL TEMİZLİK

BAŞKAN TOKAT’TAN SANAYİ ESNAFINA ZİYARET

BAŞKAN TOKAT’TAN SANAYİ ESNAFINA ZİYARET
A+
A-
28.05.2021

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, bugün sanayi esnafını ziyaret etti. Sanayi esnafına bereketli kazançlar dileyen Başkan Tokat, esnaflarla sohbet etti. 

Ziyaretleri esnasında Başkan Tokat’ a Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol ve Zabıta personelleri eşlik etti.

“Esnaflarımızın Her Zaman Yanındayız”

Sanayi esnafını ziyaret eden Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat esnafın istek ve taleplerini dinledi. Sorunların çözümü konusunda belediyenin yetkili birimlerini arayarak, talimat veren Başkan Tokat, esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu. Sosyal medya hesabından gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Tokat, esnafların her zaman yanında olduklarını belirterek, “Bugün güneşli bir Cuma gününe sanayi esnafımızı ziyaret ederek başladık. Hem yurttaşlarımızın taleplerini dinledik hem de esnaflarımıza hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledik.” dedi.

“Başkan Tokat’a Esnaflardan Teşekkür”

Ziyaret esnasında Başkan Tokat’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Sorunların çözümü noktasında ilgili birimleri arayarak talimat veren Başkan Tokat’a, göstermiş olduğu ilgiden dolayı yurttaşlar teşekkür etti. 

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: