FİLL TEMİZLİK

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın özel öğrencileri Yarış Yatlarının Bayraklarını süsleyecek…

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın özel öğrencileri Yarış Yatlarının Bayraklarını süsleyecek…
A+
A-
06.10.2021

33 yıl önce Bodrumlu turizmci Erman Aras Başkanlığında ERA Bodrum Yelken Kulübü tarafından başlatılan ve her yıl tekrarlanan uluslar arası yarışma The Bodrum Cup, dünyada yelken sporuna gönül vermiş sporcuları Bodrum’da bir araya getiriyor.

American Hospital The Bodrum Cup, aktif olarak koylar hakkında farkındalık yaratmanın yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyor. Bu projelerden biri olan Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Bayrak Boyama Etkinliği de American Hospital The Bodrum Cup Sosyal Sorumluluk Komitesi işbirliğiyle bu yıl altıncısını gerçekleştirecek.

6 Ekim Çarşamba ve 8 Ekim Cuma günü, 11.00-16.00 saatleri arasında, vakıf bahçemizde, The Bodrum Cup Sosyal Sorumluluk Komitesi, Bodrum Final Akademi Okulu ve misafirlerinin katılımlarıyla öğrenciler, velileri, Yönetim Kurulu ve gönüllülerle her yelkenli için hazırlanan numara bayrakları boyanarak, yarışacak yatlara ve denizcilerimize öğrenciler uğurlarını, ümitlerini ve şans dileklerini iletecekler. 

Halkla İlişkiler Sorumlusu İptihaç Nilgün Akyürek etkinlik için ”Festival coşkusunda geçecek bu keyifli etkinliğimizde tüm vakıf dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: