FİLL TEMİZLİK

Milas Belediyesi, 10 ayda 4 bin 800 kişiyi dinledi

Milas Belediyesi, 10 ayda 4 bin 800 kişiyi dinledi
9 Kasım 2022 22:48
A+
A-

Vatandaşların sunduğu talep, öneri ve şikâyetleri dinleyen Milas Belediyesi; 1 Ocak’tan bu yana Whatsapp, Instagram, Facebook, Twitter’dan gelen 17 bin 563 mesajı tek tek inceledi ve değerlendirdi.

Milas Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl mart ayında kullanıma aldığı 0501 484 3048 numaralı Whatsapp İhbar Hattı; vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Vatandaşlar, WhatsApp iletişim hattı ile birlikte, sosyal medya platformları Instagram, Facebook ve Twitter’dan da talep, öneri, şikayet ve teşekkür mesajlarını Milas Belediyesi’ne iletebiliyor. İhbar kanallarına gelen tüm bildirimler yetkililer tarafından değerlendirmeye tabi tutularak, sorunların çözümü konusunda etkin çalışmalar gerçekleştiriliyor. Yılın ilk 10 ayında 4 bin 799 kişi tarafından gelen 17 bin 563 mesajdaki 1418 konuyu dikkate alan Milas Belediyesi ekipleri, sorunların çözümüne yönelik etkin hizmet yürütüyor. Belediyenin 37 departmanında görev yapan 29 personel, vatandaşların memnuniyetini sağlamak için yoğun çaba sarf ediyor.
 Belediyeyi ilgilendiren tüm konulara daha etkin bir biçimde çözüm sunmak amacı ile geçtiğimiz yıl WhatsApp İhbar Hattı’nın devreye alındığını hatırlatan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Vatandaşların öneri, şikâyet ve taleplerini daha hızlı ulaştırabilmeleri için “WhatsApp İhbar Hattı” kurduk. Uygulama sayesinde vatandaşlar ile daha hızlı ve kolay iletişim kurarak onlara çözüm sunmak istiyoruz.” dedi. 

ETİKETLER:
Ajans Troya'da genel koordinatör, www.bodrumyerelhaber.com www.gunaydinbodrum.tv de genel yayın yönetmeni.
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: