Muğla 36°C
Açık
Muğla
36°C
Açık
Paz
37°C
Pts
36°C
Sal
35°C
Çar
34°C
Konu ile ilgili bir açıklama yapan CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, partili partisiz tüm Bodrum’da yaşayıp muhtar adayı olan vatandaşlara başarılar dileyerek,”09.01.2024 tarihinde aldığımız 150 sayılı yönetim kurulu kararıyla Bodrum İlçe Yönetim Kurulu olarak, 2024 Mahalli Seçimlerde Muhtarlık Seçimlerine müdahil olmama ve bütün adaylara eşit mesafede durma kararı almış bulunmaktayız. Bodrum’un her bir köşesine hizmet etme sorumluluğunu taşıyan tüm muhtar adaylarına başarılar diliyor, ilçemizin daha da güzel yarınlara ilerlemesi için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.