İSİMSİZ Fotoğraf Sergisi 15 Ağustosta

 

Aylin KIRGÖZOĞLU

Bursa doğumlu. Elektronik mühendisi. Fotoğraf onun için; aklını, gözünü ve yüreğini aynı hizaya getirme sevdasıyla keyifli bir yolculuktur. Osman Önder Fotoğraf Atölyesi çalışmalarında, kişisel ve karma sergilerde yer aldı. 2015 Sami Güner kupasında başarılı bulundu.

Gülsev Pınar AYDIN

İzmir’de kamu kurumunda Gıda Mühendisi olarak görev yapıyor.

Fotoğraf ona göre sessiz ve kendi başına bir protesto… İç sesini dinlemenin, başka başka sesleri duymanın ve duyurmanın en yalın biçimi…

Çeşitli yarışmalarda ve karma sergilerde fotoğrafları ve gösterileri sergilendi.

Havva ÖNDER

1969 Ayvalık doğumlu. Uluslararası İlişkiler mezunu. Çeşitli fotoğraf projeleri ve sergilerine katıldı. Ulusal ve uluslararası pek çok yarışmada ödülleri bulunmaktadır. 2015 Sami Güner Kupasını kazandı.Bursa’da yaşıyor.

  1. Şiir DÜRÜST

İstanbul’da doğdu. MARFOD fotoğraf derneği kurucularından ve Sille sanat sarayı üyesidir. İlk fotoğraf sergisini 16 yaşında açtı. Şiir Sanatevi ve galerisi ile sanatseverlerle buluştu. Vitray, mozaik, resim ve fotoğraf dallarında çalışmalar yapmakta sergilere katılmaktadır.Marmaris’te yaşıyor

ema KÖSEOĞLU KARLIOVA

Rize doğumlu. Fotoğrafa 2000’de İFSAK’ta başladı. Sokaktaki Şehir, Sultanahmet, Yansımalar, Melodi Vitrinleri, İyi Yolculuklar, Yağmurun İzinde ve Galata Köprüsü gösterileri izleyicilerle buluştu. Yaşamın içinden geçip giden zamanların, fotoğrafla imgeleşerek dışa vurulduğunu düşünüyor. İFSAK ve FOTOGEN üyesidir.İstanbul’da yaşıyor.

Nadire GÜNDAY – AFIAP

Aydın doğumlu. Fotoğraf onun için yeni yaşamlara tanıklık etmek, yarınlara bu günü belgelemek için bir araç. Değişik projeleri bulunmakta. Atölye çalışmaları yaptı. Kişisel ve karma sergilerde yer aldı. 2012 yılında da Sami Güner kupasını almaya hak kazandı.

Zehra Soylu ÇÜPLÜ-EFIAP -SSS/B

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Mezunu. Çok sayıda Ulusal ve Uluslararası ödüllere sahip. 2016 yılında Sami Güner Kupasını kazandı. Birçok dergide fotoğrafları yer aldı. FIAP Bienallerinde Türkiye milli takımında yer aldı. Fotoğrafı kendisini ifade etmekteki en büyük hazinesi olarak görüyor. FOTOGEN, İFSAK, Sille Sanat Sarayı Üyesi. İstanbul’da yaşıyor.

Zeynep ÖZCAN – EFIAP

AFSAD’da aldığı temel eğitimle başladı, kişisel ve karma gösteriler yaptı. İlk kişisel sergisini 2003 yılında açtı. 2001 yılında AFIAP, 2009 yılında EFIAP unvanını aldı. İstanbul’da yaşıyor.

Loading...