Bodrum Haber
Yerel 1

SESSİZ MÜZAYEDE BODRUM’DA İKİNCİ KEZ OASİS’TE

Yüksel Ünver

0 27

SESSİZ MÜZAYEDE BODRUM’DA İKİNCİ KEZ OASİS’TE

Bodrum’da ilki yoğun ilgiyle gerçekleşen, sanatseverlerin, önemli çağdaş ressamların eserlerine kendilerinin değer biçebileceği sessiz müzayede heyecanı ikinci kez Oasis Sanat Galerisi’nde gerçekleşecek.

Oasis Sanat Galerisi ve Arp Sanat Galerisi’nin iş birliğiyle düzenlenen müzayedede Türk ve yabancı çağdaş sanatçıların  eser seçkisinden oluşan Sergi, 11 Ocak Cuma günü saat 18:00’de başlayacak ve 6 Şubat 2018 tarihine kadar, pazartesi hariç her gün 11.00 -19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Bodrum’da  Oasis Sanat Galerisi’nde önemli çağdaş ressamların eserlerinin yer alacağı sessiz müzayedenin ikincisi, 11 Ocak Cuma günü başlıyor. Oasis Sanat Galerisi ve Arp Sanat Galerisi’nin iş birliğiyle düzenlenecek müzayedede Türk ve yabancı çağdaş sanatçıların eser seçkisi yer alıyor. Adnan Turani, Arman Allahverdiyan, Yusuf Bilge, Hüseyin Macar, Valentin Rekunenko  gibi sanatçıların eserlerinin bulunacağı müzayedeye sanatseverler  Oasis Sanat Galerisi’ni ziyaret ederek eserleri görebilecekler. Müzayedenin özelliği ise internet sitesi üzerinde açık arttırmaya sunulacak eserlerin nominal değerleri üzerinden sanatseverlerin kendi fiyat tekliflerini oluşturabilmeleri.

6 Şubat tarihine kadar devam edecek sessiz müzayede; Oasis Sanat Galerisi üzerinden tüm sanatseverler ve koleksiyonerlere  ulaşabilecek.

 

Yerel 1
Yorumlar
Loading...