Çağdaş Holding’ten Marmaris’e İkinci Mağaza.

Çağdaş Holding, dünyanın lider teknoloji markası Samsung’u Marmaris’le buluşturdu. Bankalar Caddesi’ndeki Samsung Mağazası’nın açılışını, Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar gerçekleştirdi.

Çağdaş Holding yöneticilerinden Serkan Yılmaz, Murat Pehlivan ve Tolga Yılmaz’ın da katıldığı açılışa Marmarisliler büyük ilgi gösterdi.

Açılışta konuşan Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, teknoloji devi Samsung’un ikinci mağazasını Marmaris’e kazandırmaktan mutlu olduklarını belirterek, “Sektörün lideri olan bir marka ile Marmaris’i buluşturduk. Tüketicilerimize, geniş ürün yelpazemizi sergileyeceğimiz yepyeni bir mağaza konseptiyle benzersiz bir Samsung deneyimi sunacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Samsung Mağazalar Yöneticisi Barış Ölçen de Marmaris’te böyle bir mağazaya ihtiyaç olduğunu belirterek “Bu mağaza ile Marmaris’te önemli bir açığın kapandığını düşünüyoruz. Mağazamızın açılışına gösterilen yoğun ilgi bizleri çok mutlu etti. Dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de tüm ürün gruplarında liderliği hedefleyen Samsung, Marmaris’teki mağazasında da müşterilerine hızlı, kaliteli ve seçkin bir hizmet sunacaktır” dedi.

Samsung Marmaris Mağaza Müdürü Hakan Batur da açılışa katılanlara mağazada yer alan ürünler hakkında kısa bir bilgi verdi.

Dinamik bir yaşam tarzı sürdüren tüketicilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak buna paralel teknolojiler ve çözümler geliştiren Samsung’un  Marmaris mağazası toplam 250 metrekarelik kapalı alandan oluşuyor. Samsung’un en yeni ürün alternatiflerini sunan Marmaris Mağazasında beyaz eşyadan televizyona, klimadan cep telefonlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sergileniyor. Samsung’un tüm ürünlerinin bulunduğu mağazada, müşteriler her türlü deneyim yaşayabiliyor, akıllarındaki tüm sorulara cevap alabiliyorlar.

Loading...