Bodrum Haber
Mazoot

Selimiye’de peyzaj çalışmaları tamamlandı

0 36

Selimiye’de peyzaj çalışmaları tamamlandı

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Selimiye Mahallesi’nde Atatürk anıtı ve caddelerde peyzaj çalışmalarını tamamladı.

Milas Belediyesi modern ve daha yaşanılabilir bir Milas için kentin dört bir yanında faaliyetlerini sürdürüyor. Her mahallede süren çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda; Selimiye mahallesinde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan kaldırım ve kilit parke yol çalışmalarının ardından Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de peyzaj çalışmalarını tamamladı. Kısa sürede gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde mevcut bölge güzel bir görünüme kavuştu. Estetik dokunuşlarla tamamlanan peyzaj çalışmaları vatandaşların da beğenisini kazandı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Belediye hizmet binası etrafını yeniden düzenleyerek oturma alanları oluşturdu,  mevcut alan ağaç dikimi ve cim ile yeşillendirildi. Mahalle merkezinde bulunan Atatürk anıtı etrafı da dekoratif taşlarla süslenerek güzel bir görünüme kavuşturuldu.Ekipler son olarak mahalle genelinde bulunan caddelerde çiçek dilimi işini de tamamlayarak mahalleyi estetik bir görünüme kavuşturdu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Selimiye Mahallemizde vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda, Atatürk anıtı ve caddelerde peyzaj çalışmaları yürüttük. Ekiplerimiz çalışmalarını tamamladı. Belediyemiz modern ve daha yaşanılabilir bir Milas için kentin dört bir yanında faaliyetlerini sürdürüyor.” dedi.

 

Yerel 1
Yorumlar
Loading...