Bodrum Haber
mobil uygulama

Milas’ta 6. Uygulamalı Girişimcilik Kursu Açıldı

22

Milas’ta 6. Uygulamalı Girişimcilik Kursu Açıldı

Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Muğla İş Kur ve KOSGEB işbirliğinde 6. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu’nu açtı.

Milas'ta 6. Uygulamalı Girişimcilik Kursu AçıldıMilas Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Muğla İş Kur ve KOSGEB işbirliğinde 6. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu’nu açtı. Kursa katılan 25 kursiyerler, 4 gün süreyle eğitim alacak.

Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Muğla İş Kur ve KOSGEB işbirliğinde kurum binasında 6. Uygulamalı Girişimcilik Kursu’nu başlattı.

Kursiyerlerle bir araya gelerek açıklamalarda bulunan Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, 4 gün sürecek olan kursa 25 kursiyerin katıldığını ifade ederek şunları kaydetti: “Bugün itibariyle odamızın girişimleri sonucunda 6. Uygulamalı Girişimcilik kursumuzu açmış bulunuyoruz. Kursumuza çok yoğun bir başvuru oldu. 90 adet başvuru uzmanlar tarafından değerlendirildi ve kursiyer adayları sınavın ardından kursa katılmaya hak kazandılar. Toplam 32 saat sürecek olan kursumuzun eğitmenliğini Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi Dr. Fatma Topçuoğlu yapacak. Umarım kursu verimli bir şekilde tamamlayan girişimci adaylarımız, esnaflık ve ticaret yaşamlarında da başarılı olurlar.”

Kursiyerler daha sonra Başkan Devrim ve Dr. Topçuoğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra 4 gün sürecek olan eğitime başladı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.