Bodrum Muğla Haberleri
MZT

AK PARTİ’DEN MUĞLA VALİSİ ESENGÜL CİVELEK VE MUĞLASPOR’A ZİYARET

Yerel Haber

0

AK PARTİ’DEN MUĞLA VALİSİ ESENGÜL CİVELEK VE MUĞLASPOR’A ZİYARET

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan ile birlikte Muğla Valisi Esengül Civelek ve Muğlaspor Kulübü’nü ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan ilk olarak Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz ve Muğlaspor Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Muğlaspor kulüp binasında gerçekleşen ziyarette Muğlaspor’un genç takımlarıyla fotoğraf çektiren AK Parti heyeti fotoğrafın ardından Muğlaspor Başkanı Erol Kapiz ve yönetimiyle biraraya geldi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Muğlaspor Başkanı Kapiz, Muğlaspor’un projelerinden bahsederek başarı için sadece futbol değil, bir çok dalda spor faaliyetlerini sürdürdüklerini Muğla’nın ismini en iyi şekilde duyurmaya çalıştıklarını belirtti.

Parti olarak gençlerin, sporun ve sporcuların her zaman yanında olduklarını vurgulayan AK Parti Muğla İl Başkanı Mete, “Spor kulüpleri özellikle gençlerin gelişmesinde ve ülkemizin geleceği adına başarılı  sporcular yetişmesinde büyük öneme sahip. Şehirlerin tanıtımında da önemli yeri olan kulüplerin desteklenmesi muhakkaktır. Bu anlamda şehrimizin spor kulübü Muğlasporumuza gereken desteği vermeye her zaman hazırız” dedi.

Ziyaret sonrası Kapiz, İl Başkanı Mete ile Milletvekilleri Demir ve Gökcan’a Muğlaspor atkısı hediye etti.

AK Parti heyeti kulübe, gelecek sezon için başarılar diledi.

Başkan Mete ile Milletvekilleri Demir ve Gökcan Muğlaspor’un ardından Muğla Valisi Esengül Civelek’i ziyaret etti.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Vali Civelek ve AK Parti heyeti kentteki gelişmelere yönelik görüş alışverişinde bulundu.

MZT

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.