Bodrum Muğla Haberleri

Akp Muğla İl Başkanı  Kadem Mete’den Kurban Bayramı Mesajı

Çağlayan ÖNCEL

Akp Muğla İl Başkanı Kadem Mete’den Kurban Bayramı Mesajı

Akp Muğla İl Başkanı  Kadem MeteKurban bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayımladı.

Akp Muğla İl Başkanı  Kadem Mete yayımladığı bayram kutlamasında,

Değerli Muğlalı kardeşlerim;

Mübarek Kurban Bayramınızı, en kalbi duygularımla tebrik ediyor; bayramın, Muğla’mız ve ülkemizle birlikte tüm İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Hac ibadeti için mübarek topraklarda bulunan hemşerilerimizi tebrik ediyor, Haclarının ve kurbanlarının kabul olmasını diliyorum.

Kurban ‘kurbiyyet’ yani yakınlaşma demektir. Mevla bizi bu vesileyle kendisine ve birbirimize yakınlaştırsın. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir. Selâmlaşarak, musafaha ederek, kucaklaşarak, kurbanlarımızı paylaşarak, ikramda bulunarak bayram sevincini çoğaltmalıyız.

Bodrum’dan Seydikemer’e, Kavaklıdere’den Datça’ya köprüler kurduğumuz kadim ve cennet Muğlamız’da acısız ve huzur dolu bir bayram temenni ediyorum. Bu vesileyle bayramda sıla-i rahim ve tatil için yola çıkacak tüm hemşerilerimizin bayram sevincini felakete dönüştürmemek için trafik kurallarına azami düzeyde riayet etmelerini temenni ediyorum.

Her biri birer kahramanlık ve fedakârlık abidesi olan şehitlerimizi, gazilerimizi bu mübarek günler hasebiyle anıyor, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor gazilerimizi şükranla selamlıyorum.

Bayramımız gönül huzuru ve mutluluğa vesile olsun.

Bu duygularla, tüm hemşerilerimizin kurbanlarının Allah katında makbul olmasını diliyor, huzur ve saadet dolu bir bayram geçirmenizi Rabbimden temenni ediyorum.diyerek kurban bayramı mesajını iletti.

Yorumlar
Loading...