Direniş Marmaris’ten başladı

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, il merkezi ve Yatağan’da demokrasi nöbetine katılan vatandaşlarla bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kaldığı otele düzenlenen kanlı baskının hemen ardından vatandaşları direnişe çağıran Mete, “Darbe kalkışmasının odağında Marmaris, Boğaz Köprüsü, TBMM vardı” diyerek, “Bu şanlı direniş Muğlamız’ın Marmaris ilçesinden  başlamıştır. O gece Teşkilat Başkanımızdan gelen bir telefon üzerine önce Marmaris ilçe teşkilatımız önünde daha sonra Cumhurbaşkanımızın kaldığı otele geçtik.
Ben dakikalar içinde Marmaris’e  gelen teşkilat mensuplarımızın yanı sıra farklı siyasi görüşlere sahip  vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Siyasi düşünceler bir kenara bırakılarak demokrasiye sahip çıkıldı” ifadelerini kullandı.

Mete, “Bu vatanın evlatları, bu hainleri teker teker temizliyorlar.  Sizlerden rica ediyorum:. Devlete yardımcı olun. Devlete küsmeyin. Eğer devlet birilerini alıyorsa belgesi, bilgisi vardır. Bundan şüphe etmeyin” diye konuştu ve demokrasi nöbetine  hep beraber devam edileceğini, asla vazgeçilmeyeceğini dile getirdi, “İnşallah yarınlar daha güzel olacaktır” dedi.

Loading...