“ BAKANDAN KAPALI SPOR SALONU SÖZÜ ”

TURİZM BAKANINA MUĞLA TURİZMİ HAKKINDA BİLGİ AKTARDILAR

Ak Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk, Köyceyiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ve ardından da Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı ziyaret etti.
Ak Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk, yaktıkları açıklamada, her iki bakanla da ülkemizde yaşanan fethullahçı terör örgütünün hain ve alçak darbe girişimini ve ardından da devam eden yatırımların durumunu ve daha sonra da yapılması planlanan yatırımları konuştuklarını söyledi. Ak Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’tan Köyceyiz için kapalı spor salonu sözü aldıklarını ifade etti. Ak Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’ya Muğla turizminin durumu hakkında bilgi aktardıklarını da kaydetti.
Her iki ziyaretinde olumlu geçtiğini belirten Ak Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk, Muğla’nın insan gücünün, yer altı ve yer üstü kaynaklarının en iyi şekilde değerlendirilerek, hizmete dönüştürülmesi konusunda büyük çaba harcadıklarını da sözlerine ekledi.

Loading...