- Advertisement -

CHP DAYANIŞMA KAHVALTISINDA ADAY ADAYLARIYLA BULUŞTU

0 250

CHP DAYANIŞMA KAHVALTISINDA ADAY ADAYLARIYLA BULUŞTU…

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bodrum İlçe Başkanlığı’nca Bodrum’da dayanışma kahvaltısı düzenlendi.

Magnific Otel’de İlçe Başkanı Recai Seymen ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltıya Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve yardımcısı Taner Uslu, Muğla Milletvekili aday adayları Süleyman Girgin, Kerim Cangır, Emel Çakaloğlu, Emine Yenilmez Aydemir, Suat Özcan, Yamaç Kaya, Neşe Gökbel ve çok sayıda partili katıldı.

Kahvaltıda partililere yönelik bir konuşma yapan İlçe Başkanı Recai Seymen, seçimlerin yapılacağı 24 Haziran tarihinde Türkiye’nin önemli bir süreç yaşayacağını belirterek şunları dile getirdi:

“24 Haziran’da tek adam anayasası, tek adam rejiminin sonu geliyor. 16 yıldır Türkiye’nin üzerine kabus gibi çöken, OHAL ile Türk insanını yönetmeye kalkan iktidarın sonu geldi, geçiyor. Bu iktidara hep birlikte tamam diyor muyuz? Sıkıldık mı? Artık tamam deme zamanı geldi. Bu dönemde 16 senedir muhalefeti suçlayan iktidarın sonu geldi. 24 Haziranda muhalefet olarak hem meclisteki çoğunluğu alacağız hem de CHP’nin içinden çıkan, öz evladı olan sayın Muharrem İnce’yi de 2’inci tura taşıyacağız diye düşünüyorum. 8 Temmuz’da da 16 yıllık bu sistemin sonunu hep birlikte göreceğiz” dedi.

Seymen, konuşmasının sonunda partililer arasında birlik ve beraberlik olması gerektiğine vurgu yaptı.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da yaptığı konuşmada birlik beraberliğe vurgu yaparak şunları söyledi;

 

“Zor şartlarda mücadele ediyoruz ama yılmadan mücadele ediyoruz. Her zorluk bizi birbirimize daha da kenetlendiriyor. Sadece Bodrumumuzda değil, Anadolu’nun birçok yerinde Bodrum’daki bu rüzgarı estirmek zorundayız. Bunun için birlik ve beraberliğimize çok ihtiyacımızın olduğu bir dönemden geçiyoruz” ifadelerini kullandı.

Kahvaltıda Bodrum Cumhuriyet Halkevleri Başkanı Mehmet Girgin, anneler günü dolayısıyla partililere çiçek takdim etti. Kahvaltı sonrası partililer CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin mitingine katılmak üzere Denizli’ye hareket etti.

Yorumlar
Loading...