Ş.Bayramı

CHP BODRUM’DAN İNCE’NİN MİTİNGİNE YOĞUN KATILIM

CHP BODRUM’DAN İNCE’NİN MİTİNGİNE YOĞUN KATILIM

0 434

CHP BODRUM’DAN İNCE’NİN MİTİNGİNE YOĞUN KATILIM

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin 12 Haziranda gerçekleşecek olan Muğla mitingine katılmak isteyen vatandaşlar CHP Bodrum İlçe Başkanlığının telefonlarını kilitledi.

CHP Bodrum İlçe Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin 12 Haziran 2018 Salı günü saat 17.00’de Muğla Açık Otopark alanında gerçekleştireceği miting programına Bodrum merkez ve mahallelerinden yoğun bir katılım gerçekleştirecek.

24 Haziran seçim çalışmalarına hızlı bir tempoda, her gün farklı illerde gerçekleştirdiği mitinglerine devam eden CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Muğla mitingine CHP Bodrum İlçe Başkanlığı aracılığıyla Bodrum’dan yaklaşık iki bin kişinin katılması bekleniyor.

Bodrum Merkez Otogardan, Turgutreis, Yalıkavak, Mumcular (Karaova) Mahallelerinden otobüs kaldıran CHP Bodrum İlçe Başkanlığı, yoğun bir katılımla mitinge gidiyor.

Cumhurbaşkanı Adaylığı açıklanan Muharrem İnce’nin Muğla mitingine oldukça kalabalık bir grupla katılım sağlayacak olan CHP Bodrum İlçe Başkanlığı, birlik ve beraberlik mesajı vermeyi de unutmadı. CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı adaylığı sonrasında partilerinde büyük bir heyecan yaşandığını ifade ederek,”Hem partimiz hem de Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce için programlarımız dâhilinde hiç durmadan çalışıyoruz. 24 Haziran’a kadar gece gündüz, yorulmadan meydanlarda olacağız. İnanıyoruz ki Geleceğimizi bu birlik ve beraberlik ile birlikte geri alacağız” dedi.

Yorumlar
Loading...