- Advertisement -

İYİ PARTİ BODRUM TURGUTREİS İFTAR YEMEĞİ

İYİ PARTİ BODRUM TURGUTREİS İFTAR YEMEĞİ

0 366

İYİ PARTİ BODRUM TURGUTREİS İFTAR YEMEĞİ

Düzenlenen iftar yemeğine yaklaşık olarak 2000 kişi katılırken, iftar yemeklerini İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ve İYİ Parti Muğla Milletvekili adayı Prof. Dr. Metin Ergun dağıttı.

Turgutreis Mahallesi Atatürk Meydanında İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayları Prof. Dr. Metin Ergun, Prof. Dr. Peyami Cinaz, İYİ Parti Muğla Gençlik Kolları Başkanı Ender Yanık, İYİ Parti Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Tolga Canbaloğlu, İYİ Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Rıza Doğan Yılmaz, İYİ Parti Yatağan İlçe Başkanı Av. Oktay Yönter, İYİ Parti Bodrum İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Belediyesi Bağımsız Meclis Üyeleri, Bodrum Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve yaklaşık 2000 vatandaş katıldı.

Ramazan Ayı münasebetiyle ikinci iftar programını Turgutreis Mahallesinde yaptıklarını ifade eden İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz şunları söyledi;

“Bugünkü iftar yemeğimizde Turgutreis Atatürk Meydanında İYİ insanlarla, Bodrum’daki iyilik hareketi ile bir aradayız. Bodrum merkezde düzenlediğimiz iftar yemeğimizdeki kalabalık katılım gibi burada da çok coşkulu bir katılım var. Bu coşkulu katılımlar ile birlikte İYİ Parti Bodrum İlçe Teşkilatı olarak yaptığımız çalışmaların ne kadar doğru olduğunu gösterdiği gibi, yapacağımız çalışmalar öncesinde de büyük bir moral oluyor bizler için. Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu etkinlik vesilesiyle tüm İslam Aleminin ve Bodrumluların Kadir Gecesi’ni kutlarken, yaklaşmakta olan Ramazan Bayramının ise mübarek olmasını diliyorum.”

Bodrum Yarımadasının en güzel mahallelerinden birisi olan Turgutreis Mahallesi’nde iftar yemeği düzenlediklerini belirten İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun; “İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Turgutreis vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ile karşı karşıyayız. Burada çok güzel bir coşku var. Vatandaşlarımız hem bir taraftan oruçlarını açıyorlar, hem de yaklaşan genel seçimler öncesinde partimizin iktidara gelmesi durumundaki gelecek öncü mutluluğunu bu kalabalık katılımla karşılıyorlar. Ben katılan tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizler de bugün milletvekili adaylarımız ile birlikte İlçe Başkanlığımız öncülüğünde Turgutreis esnafımızı ziyaret ettik, esnafımızla sohbet ettik. Ve onlarında 25 Haziran sabahında İYİ Parti’nin iktidarına ve Sayın Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığına seçilmesine hazır olduklarını, inandıklarını gözlemledik. Bundan da çok mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bu iftar yemeğinin düzenlenmesinde emeği geçen başta İlçe Başkanımız Mehmet Onur Şahbaz olmak üzere, İlçe Yönetimimize, maddi manevi destek veren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tüm Bodrumluların Ramazan Ayı’nın mübarek olmasını dileyen İYİ Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, kısa bir dönem içerisinde Bodrum İlçe Teşkilatının çok büyük mesafe kat ettiğini belirtti. Genel Merkezi ve Genel Başkanı en iyi şekilde temsil eden bir İlçe teşkilatı olduğunun altın çizen Ergun; “Bodrum İlçe Teşkilatımız birkaç gün önce Bodrum Merkezde bir iftar yemeği verdi ve çok kalabalıktı. Bugün de aynı şekilde Turgutreis’te bir iftar yemeği düzenliyorlar ve gördüğünüz gibi çok kalabalık bir katılım var. Allah mübarek etsin, hayırlı olsun diliyorum” dedi.

“Başta İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz olmak üzere tüm ilçe yönetimine, İYİ Parti’ye gönül vermiş tüm vatandaşlara teşekkür eden İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayı Prof Dr. Peyami Cinaz ise, “Bodrum bizim için vazgeçilmez ilçelerimizden birisi. Her türlü kesimden insanları barındıran ve bir Türkiye mozaiği olan Bodrumumuzda bu yemekte gördüğüm yoğun katılım ve coşku beni çok mutlu etti. Temennim bu yoğunluğun, ilginin devamı ve sonrasında ise 15 gün sonra yapılacak olan seçimlerde İYİ Parti’nin iktidara gelmesi, Sayın Genel Başkanım Meral Akşener’in de Cumhurbaşkanı olması. Bu etkinliğin düzenlenmesin de emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Okunan dualar ile son bulan iftar yemeğinin menüsü çorba, tas kebabı, pilav ve tatlıdan oluştu.

 

 

Yorumlar
Loading...