MİLAS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BARIŞ SAYLAK; “ARTIK PROJELER KONUŞACAK”

Bodrum Yerel Haber

0 54

MİLAS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BARIŞ SAYLAK; “ARTIK PROJELER KONUŞACAK”

AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak,coşkulu bir mitingle Hacı İlyas ve Gümüşlük Mahalle sakinleri ile buluşurken; “Artık projelerimiz konuşacak” dedi.

Yerel seçimlere sayılı günler kala Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak ilçe merkezindeki ilk mitingini Hacı İlyas Mahallesi ve Gümüşlük Mahallesi sakinleri ile Anbar Kahvesi’nde buluşarak gerçekleştirdi. Büyük bir katılım ve coşku ile gerçekleşen mitingde Milaslı vatandaşların beğenisine sunulan projeler büyük alkış aldı ve beğeni topladı.

Miting öncesinde etkinliğe katılan kalabalığa sanatçı Yasemin Çandır tarafından konser verildi. Sanatçı Çandır’ın konseriyle yaşanılan coşku AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak’ın sahneye çıkmasıyla birlikte bir kat daha arttı. Kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden ve sözlerine; “İyi ki varsınız” diyerek başlayan Saylak; “Milas’ta artık değişim zamanı geldi. Değişim birazdan sizlere göstereceğimiz ve anlatacağım projelerimizle gelecek. Ben ve ekibim bu projeleri sizler için yani Milas için hazırladık” dedi.

Milas’ta yaşanılan sorunların saldırıyla, küfürle ve hakaretle aşılamayacağını dile getiren Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak; “Şahsım için yapılan küfür, hakaretler ve tehditler beni yıldıramaz. Milas Belediyesi’nin içinde bulunduğu durumu çok iyi biliyoruz. Asla enkaz devraldık edebiyatı yapmayacağız. Hizmetlerimiz için ilgili bakanlarımızdan gerekli olan sözleri aldık. Kavga ederek kaybedecek zamanım yok. Ben ve ekibim hizmet ve proje ekibiyiz. Ben ve ekibim kavgayla, küfürle ve hakaretle anılmak istemiyoruz. O yüzden kem söz sahibine aittir diyorum ve onları önce Allah’a sonra da sizlerin vicdanına havale ediyorum. Bizler projelerimizle anılmak istiyoruz. Milas için projelerimizin konuşulmasını istiyoruz ve artık projelerimiz konuşacak ” dedi.

Milas Belediye Başkan Adayı Saylak, konuşmalarının ardından Milas için hazırlanan Doğal Gaz, Kültür Merkezi, Karya Köyü Teleferik ve Mesire Alanı, Kent Meydanı ve Kapalı Otopark, Bahçe Milas, Evlendirme Memurluğu ve Düğün Salonu Kompleksi, Pazar Yerleri ve Açık Düğün Salonları, Kreş ve Anaokulu, Turizm Yolu Projesi, Fuar Milas, Çiftlik Milas, Pati Kafe ve Şehitler Anıtı projelerini anlattı.  

Proje tanıtımının ardından Cumhur İttifakı Milas Belediye Meclis Üyesi Adaylarının tanıtımı yapıldı. Vatandaşların fotoğraf çekilme taleplerini de kırmayan Saylak bol bol fotoğraf çekildi.

Saylak, etkinliğin ardından kendisine iletilen sorun, talep ve görüşleri de dinledi.  

 

Yorumlar
Loading...