Bodrum Haber
mobil uygulama

Pomelon AVM Renault Megane Hatchback çekilişinde Buray’la Çoştu…

66

Pomelon AVM Renault Megane Hatchback çekilişinde Buray’la Çoştu…

Gençlerin yeni gözdesi Buray, Milaslı hayranlarıyla bir araya gelerek hem konser verdi hem de imza dağıttı.

Pomelon Avm Yön. Hizm. Dan. ve Org. A.Ş düzenlediği Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü 13.12.2016 tarih ve 58259698-255.01.02/3197-9621 izni ile Renault Megane Hatchback çekilişi 12.3.2017 15:00 tarihinde ve saatinde yapıldı. Çekiliş 31.564 geçerli kişinin katılımı ile gerçekleşti. 27 Aralık 2016-27 Şubat 2017 tarihleri arsında ziyaretçilere gün içinde yaptığı alışverişlerdeki 60 TL karşılığında bir Megane Hatchback’ kazanma şansı tanınmıştır. Noter huzurunda yapılan çekiliş ile Mehmet Görkem Demir 17502 numarası ile Megane Hatchback’i kazanan isim oldu. Çekilişin ardından Türk Pop müziğinin sevilen ismi, gençlerin yeni gözdesi “Buray” konser vererek sevilen şarkılarını Milaslılar için seslendirdi. Alışveriş merkezine akın eden hayranlarıyla toplu selfie çeken Buray, yaklaşık 30 dakika sahnede kaldı. “Buray” konserinin ardından hayranlarına imza dağıttı. İmza almak içi birbirleriyle yarışan Milaslılar “Buray” ile bol bol fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmediler.
Onbin kişinin üzerinde izleyicinin katıldığı konserin akabinde “Buray” hayranları ile bir araya gelerek imzalı cd’lerini dağıttı.
Pomelon Avm Yön. Hizm. Dan. ve Org. A.Ş Kurucu Ortak Yiğit Taban, “27 aralık 2016-27 şubat 2017 tarihleri arsında ziyaretçilerimizin gün içinde yaptığı alışverişlerdeki 60 TL karşılığında bir Renault Megane HB kazanma şansı veren AVM’ mizin talihlisini 12 mart 2017 pazar günü noter huzurunda yapılan çekilişle belli olmuştur. Yapılan kampanya ile 31564 adet bilet müşterilere kazandırılmış ve gerçekleşen çekilişte 17502 nolu bilet ile asil talihli olarak Mehmet Görkem DEMİR isimli ziyaretçimiz aracın sahibi olmaya hak kazanmıştır. Kendisine araç tarafımızdan teslim edilmiştir. Pomelon AVM ailesi olarak İyi günlerde kullanmasını gönülden dilerim. Ayrıca gösterdikleri ilgiden dolayı Milaslı hemşerilerimize, büyük bir samimiyetle bize gösterdiği ilgi ve ayrıca eğlence dolu eşsiz sahnesinden dolayı sanatçı dostumuz Buray’a, tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim.” dedi.
Pomelon Avm Yön. Hizm. Dan. ve Org. A.Ş Kurucu Ortak Yiğit Taban Pomelon AVM olarak kaliteli bir alışveriş merkezi olmanın yanı sıra Milaslılara bir çok etkinlikle buluşturacaklarının müjdesini verdi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.