BODRUMSPOR BAŞAKŞEHİRLİ İKİ GENCİ RENKLERİNE BAĞLADI

Bodrum Belediyesi Bodrumspor’da yaz kampı öncesi transfer çalışmaları hız kazandı.

Dün, geçtiğimiz sezon 2. Lig takımlarından İnegölspor’da forma giyen Tufan Zahid Arslan ile iki yıllık sözleşme imzalayan B.B. Bodrumspor’da, bugün de iki genç isim sözleşme imzaladı.

B.B. Bodrumspor tesislerinde düzenlenen imza töreninde, Süper Lig takımlarından Medipol Başakşehir Futbol Kulübü’nün genç yetenekleri 1997 doğumlu Enes Subaşı ve 1998 doğumlu Muhammed Kerem Aktürkoğlu ayrı ayrı kendilerini yeşil beyaz renklere bağlayan imzaları attılar.  Her iki futbolcuda daha sonra kulüp yöneticisi Hüseyin Gözütok ile birlikte, üzerinde “İnananlar Asla Kaybetmez” yazılı Bodrumspor atkısı ile poz verdiler.

Öte yandan geçtiğimiz yıl boyunca Süper Lig takımlarından Medipol Başakşehir  A takımı ile antrenmanlara çıkan her iki genç oyuncu, yaş gruplarında da bir çok Milli maçta forma giymişler. B.B. Bodrumspor yöneticilerinden Hüseyin Gözütok, “Hem futbolcu kardeşlerimize, hem de kulübümüze hayırlı olsun” diyerek, transferlerin gerçekleşmesinde büyük katkısı olan Medipol Başakşehir’in tecrübeli teknik adamı Abdullah Avcı’ya teşekkür etti.

Loading...