Bodrum Muğla Haberleri

BODRUM ESNAF ODASINDAN BODRUMSPOR’A KAHVALTI

BODRUM ESNAF ODASINDAN BODRUMSPOR’A KAHVALTI

Cuma günü Bodrum Şehir Stadı’nda oynanacak Yomraspor maçı öncesi moral depolayan futbolculara karşı bir konuşma yapan Bodrum Esnaf Odası başkanı Erdoğan Başeymez takıma başarılar dileyerek, “Esnaf odası olarak her zaman yanınızdayız dedi.

İnşallah hep beraber 2. Lig deki şampiyonluğumuzu da kutlarız böyle birlikte. Başarılar diliyorum vurduğunuz gol olsun.” Dedi.Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta son 9 haftaya girilirken grubunda lider bulunan Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Bodrum Esnaf Odası’nın düzenlediği kahvaltıya katıldı.

Zerdali Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya Bodrum Belediye başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Es  naf Odası başkanı Erdoğan Başeymez, B.B.Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya, esnaf odası ve B.B. Bodrumspor yöneticileri ile B.B. Bodrumpor futbolcularıyla teknik ekibi katıldı.

Kahvaltı sonrası B.B. Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya Bodrum Esnaf Odası Başkanı Erdoğan Başeymez’e üzerinde ismi yazılı 48 numaralı forma hediye ederek teşekkür ederken, Zerdali Restaurant’a da üzerinde “Zerdali” yazılı bir forma hediye edildi.

Kahvaltı hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Yorumlar
Loading...